Reference

Novoroční koncert Bohemia Voice

kostel Sv. Vavřince pod Petřínem/ Praha

„Koncert Bohemia Voice mi dal to, co mě ve vokální hudbě neobyčejně těší: citlivé, profesionální vnímání a volbu krásně sladěných hlasů, niternou, stylovou interpretaci v podání zřetelných osobností a velmi zajímavý, pro mne i obecně v řadě čísel objevný repertoár...", Marie Kronbergerová, profesorka, spisovatelka a překladatelka.

Charitativní večer s aukcí

Lobkowicz Event Management/ Lobkowický palác, Praha

Umělecká dramaturgie celého charitativního večera, kde herci a zpěváci umístění na strategických místech paláce uváděli diváky do děje. Zazněl přednes poezie, beatbox, cross-over kvartet s klasickou skladbou na počest Beethovena, byl zde malíř a jiní umělci. Nezapomenutelný zážitek. 


Jitka Kovalčíková

Manažer / Kogo restaurant, Kogo Savoy (Špindlerův Mlýn), Kogo Polpo

"S Nile Agency spolupracujeme při konání akcí v našich restauracích, pro které nám zajišťuje hudební doprovod. Jsme velice spokojeni s kvalitou hudebníků, které nám agentura doporučuje. Vždy dokážeme najít vhodné umělce podle našich aktuálních potřeb - ať už se jedná o hudbu k tanci nebo jen k poslechu a dokreslení atmosféry pořádané akce.“

Vinciane & Marian Janošovi

svatba


Jarní koncert 2016 Bohemia Voice

Luboš Vachata, divák

"Chtěl jsem Vám poděkovat za úžasný kulturní večer. Vaše muzika i celá Vaše skupina mě ohromila. Nejsem zrovna kulturní fanoušek, ale moc jste mě potěšili. Podle mého osobního názoru jste přesně splnili řecký citát, o kterém jste mluvili a něco jste po sobě ve světě nechali. Ještě jednou děkuji za večer a těším se na další vystoupení."

Hotel DUO Praha

Silvestrovská party 2016

„Moderování v angličtině je pro mě velkou zábavou.“ Kateřina Černá, moderátorka

Barbra Streisand a Ella Fitzgerald slaví narozeniny

Plzeňská filharmonie

koncerty k oslavě narozenin dvou největších zpěvaček všech dob www.barbra-ella.cz